Preskočiť na obsah

Uličkový turnaj

Zverejnené 4.9.2021.

V sobotu 4. septembra 2021

sa konal v Komáranoch futbalový

„uličkový“ turnaj o putovný pohár starostky obce

Prvý septembrový víkend sa niesol v našej obci v znamení futbalu .

Prialo nám počasie a konštelácia účastníkov bola predzvesťou vydareného športovo-spoločenského dňa.  Úvodný zápas tentokrát odohrali deti – chlapci z našej obce, ktorý potešili svojim nadšením aj veľmi peknými športovými výkonmi. Každý bol víťaz a od starostky obce získali sladkú odmenu aj štedré pohostenie…

V zápasoch jednotlivých ulíc u dospelých nebola núdza o pekné momenty, ale aj napäté a dramatické situácie. Niekedy (ako to už pri futbale býva)  aj emočne vypäté momenty. Bolo na čo pozerať a snáď nikto kto prišiel, neoľutoval…

V kultúrnom dome počas vyhlasovania výsledkov panovala vynikajúca nálada a priateľská atmosféra, spoločné potlesky aj ovácie a to nie len pre hráčov, ale napríklad aj pre chlapov, ktorí pripravili skvelý guláš… (Ďakujeme:  Mirovi Fečkovi, Ľubovi Hladovi, Zdravkovi Brkič, Slavkovi Kmecovi, Marekovi Borščovi…  )

VÝSLEDKY:   1. miesto: Hlavná

                     2.miesto: Staničná

                    3. miesto: Kostolná

                    4.miesto: Orechová

NAJLEPŠÍ HRÁČ TURNAJA: Pavol Ivanov