Preskočiť na obsah

PREVÁDZKA STACIONÁRA SA POZASTAVUJE OD 14.3.2016 – NA DOBU NEURČITÚ

Zverejnené 14.3.2016.

Dnes sme sa od gestora a zriaďovateľa stacionára v našej obci dozvedeli neveselú informáciu – a to, že prevádzka stacionára sa pozastavuje na dobu neurčitú… vyplýva to zo skutočnosti, že príslušné ministerstvo neposkytlo prísun financií na chod stacionárov – nie len v našej obci, ale aj celoplošne… Nie len novootvorené stacionáre (medzi ktoré patrí aj ten náš) ale aj už dlhodobejšie fungujúce, ba dokonca aj domovy dôchodcov ostali šokované zo vzniknutej situácie… Všetky, ktorých sa to týka pozastavujú svoju činnosť.

Spoločne však veríme, že táto situácia je len dočasná a doba „neurčitá“ – bude čo najkratšia…

Napriek týmto nepríjemným správam sa v našom stacionári aj dnes veselilo… Na druhý týždeň budú mať dve dámy a jeden pán zo stacionára narodeniny, tak sme smutnejší deň rozjasnili touto skutočnosťou a opäť trošku pooslavovali, zaspievali a to so spoločným prianím, nech sa čoskoro chod stacionára obnoví !

Ďakujem klientom stacionára za skvelú rodinnú atmosféru, ktorú vytvorili! Už tradične pripájam niekoľko fotografií z dnešného dňa….